ONLINE SEANS BLOG
KATEGORİLER
eşim erken boşalıyor çözümü

Eşten önce boşalmak erken boşalma tanısı koydururmu?

Eşten önce boşalmayı erken boşalma kabul eden otörler olmasına rağmen ben dahil olmak üzere bir çok uzman bu duruma karşı çıkmaktadır.

Bir çok kadında uyarılmayla ilgili diğer etkenler nedeniyle orgazm zamanı değişir ya da neredeyse her 3 kadından 2 si eşinin boşalma süresinden bağımsız orgazm güçlüğü yaşamaktadır. Her 100 kadından yetmişinin vajinal orgazm olmakta zorlandığı gerçeği göz önüne alınırsa pek mantıklı görünmemektedir. Yani siz yarım saat süresince ilişkiyi sürdürseniz eşiniz orgazm olmayabilir. Arada bir uzun gidip gelmeler bu konuda size bir fikir verebilir. Ayrıca geç boşalan kadınlarda bu tanımı zorlamaktadır.

Son dönemde bize erken boşalma çözümü ile başvuran bir çok erkeğin eşleri tarafından yönlendirildiklerini görmekteyiz. Bir çok kadın için orgazm artık bir tabu olmaktan çıkmaktadır. 

ideal olanı erken boşalmanın çözümünde eşle birlikte başvurulmasıdır. Bu sayede eşin boşalma süresi hakkındada bilgi sahibi olunarak bilgilendirme ve tedavi ayarlanabilir. Ön sevişme uzatılması vs gibi önerilerde bulunulabilir.